موسسه‌ی فرهنگی هنری خانه‌ی هنر خرد

از سال ۱۳۸۳ شروع به فعالیت کرده است و با دو هـدف برنامـه‌ی کـاری خود را طراحی و اجرا می‌کند:

۱. ارتقاء سطح فرهنگی جامعه با ايجاد جریان‌های هنری آموزش هنر، برای پرورش هنرجوی حرفه‌ای و متخصص.

۲. نـشر موسـیقی (نـشر موسـیقی خـانه‌ی هنر در زمینه‌ی تولید و نـشر آثـار صـوتی، با رویـکـردی خـلاق، از سـال ۱۳۹۰ شـروع به فعالیت کرده است.)

برای تحقق این دو هدف، برنامه‌های خانه هنر شامل فعالیت‌های زیر است:

    • بـرگزاری دوره‌هـای آمـوزشی در زمـینه‌هـای مختلف هنری، دوره‌های کوتاه مدت و بلند مدت.
    • آموزش موسیقی (سازهای ایرانی و کلاسیک، آواز، تئوری و سلفژ، موسیقی کودکان، اجرای کنسرت)
    • آمـوزش هـنرهای تجـسمی (شـاخه‌های مختلف تجسمی، برگزاری نمایشگاه، نشست‌‌های نقد هنری)

نشر موسیقی خانه‌ی هنر خرد

از سال ١٣٩١ در موسسه فرهنگی هنری «خانه هنر منظومه خرد» شروع به فعاليت كرد، با دو هدف در توليد آثار موسيقايی: نگاه به مسأله‌ی آموزش موسيقی به طور جدی و حرفه‌ای و نشر منابع آموزش موسيقی، و توليد آثار موسيقايی خارج از جريان‌های وسيع موجود در بازارِ موسيقی، برای ايجاد و گسترش فرهنگ ساز‌و‌کار سالم موسیقی و تلاشی برای ارتقاء سطح سليقه‌ی عمومی. با اين ديدگاه، از مجموعه‌ی «احوالات‌ شخصی» تا كنون ۱۵ آلبوم، از مجموعه‌ی «زریاب» ۶ آلبوم و سومین شماره‌ی مجموعه‌ی «پارتيتورخوانی» با اثری از رضا والی به نام سُرنا منتشر شده است. از آثار تولید شده در بخش آموزشی، کتابِ آموزش مقدماتی پیانوی بیر با هدف بهبود شیوه‌ی نت‌نویسی این اثر و همچنین تصحیح شیوه‌ی انگشت‌گذاری به چاپ رسیده است.

آموزشگاه موسیقی خانه هنر خرد

به آموزش موسیقی کلاسیک اروپا، موسیقی کودکان و موسیقی کلاسیک ایرانی می‌پردازد. خانه هنر خرد با حضور هنرآموزانی حرفه‌ای در زمینه‌ی نوازندگی و اجرا و تدریس موسیقی و نیز با در اختیار داشتن امکانات و فضای مناسب و ویژه‌ی آموزشی، و با برگزاری کلاسهای خصوصی و گروهی محیط مناسبی را برای رشد استعداد موسیقی کودکان و نوجوانان و بزرگسالان علاقمند به موسیقی فراهم کرده است. امکان مشاوره برای انتخاب دوره‌های آموزشی و ساز، برگزاری کلاس‌های تئوری موسیقی و درک و دریافت موسیقی و کر کودکان و بزرگسالان و گروه‌نوازی جزو برنامه‌های این دپارتمان است. برگزاری کارگاه‌های مشترک گروه آدمک این دپارتمان در راستای اهداف کلی خانه هنر است  و فرصتی است برای توسعه آموزش آکادمیک موسیقی با توجه به زمینه‌ی فرهنگ ایرانی. 

کافه/فروشگاه راهرو

راهرو یک راهروی واقعی است که فروشگاه و کافه‌ی ما هم هست. شما در هنگامی که در خانه‌ی هنر خرد هستید می‌توانید از صرف وقت در کافه و یا فروشگاه لذت ببرید. کافه راهرو محیطی آرامش‌بخش است با منویی متنوع و متفاوت که هنگام ماندن در خانه‌ی هنر خرد نمی‌گذارد به شما بد بگذرد.

به کالاهای موجود در فروشگاه راهرو نیاز داشتید می‌توانید از همین جا سفارش آنلاین خود را ثبت کنید. همکاران ما در اسرع وقت سفارش‌ها را برای شما ارسال می‌کنند.