زمان کاری: ۰۸:۰۰-۱۶:۰۰
تلفن: +۹۸-۲۱۱۲۳۴۵۶

* دوره‌‌های «لذت آواز خواندن» برای کودکان و نوجوانان:

در کلاس گروهی «لذت آواز خواندن» برای کودکان با رویکردی انسان‌گرا تلاش می‌کنیم تا با استفاده از فعالیت‌های حرکتی و تصویری و در خلال بازی‌های گوناگون، درست شنیدن را تمرین کنیم و از راه تقویت گوش موسیقایی کودکان، می‌آموزیم که چطور صدای دلنشین‌تری تولید کنیم و لذت آوازخواندن در گروه را تجربه می‌کنیم.

و از همان مراحل ابتدایی با توجه به گروه سنی هنرجویان بر پرورش خلاقیت گروهی، تمرین‌های تنفسی، آموزش فَنِ‌بیان، چندصدایی خواندن، تلفیقِ شعر و موسیقی و بداهه‌پردازی تاکید خواهیم داشت.

در این گروه سنی، تمامی بازی‌ها و فعالیت‌های آوازی، ریتمی، حرکتی و کلامی به نوعی طراحی شده است تا کودکان با فرهنگ ایران و جهان بیشتر آشنا شوند. 

بهره‌گیری از موسیقی، رقص،‌ بازی‌های محلی،‌ مراسم و فرهنگ اقوام مختلف در ایران و جهان، یکی از بنیادی‌ترین اصول این کلاس به شمار می‌رود.

آشنایی با موسیقی، بازی/ترانه‌های محلی به زبان‌‌ اقوام مختلف، رقص‌های محلی و تجربه‌ی حرکات موزون با موسیقی‌های محلی در گروه، و همچنین تماشای نمونه‌هایی تصویری و شنیدن نمونه‌های صوتی از هر قوم برای آشنایی بیشتر با موسیقی و مراسم آن‌ها، از اهداف مهم این کلاس است.

پشتیبانی

non bg kherad (1).webp

لینک‌های ‌مفید

تماس با ما

تهران، ولنجک، بلوار دانشجو بالاتر از میدان حسام‌الحکما، خیابان گلریزان، میدان گلریزان، گلستان دوم، بوستان سوم، پایینتر از گلستان اول، پله‌های جنب پارک، در دوم، خانه‌ی هنر خرد تلفن: 02122171549 موبایل: 09352217159 ایمیل:[email protected]
طراحی و توسعه توسط CST